Linia LIFESTYLE dostosowywuje kolekcję Villevenete do nowych stylów życia, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej klasycznej linii, jakości i komfortu użytkowania.

Kanapy, fotele, otomany, jak również stoły, krzesła, akcesoria dedykowane są dla dynamicznych użytkowników, gustujących w nowoczesnym stylu życia.

Ten nowy koncept zachowując nutę tradycji i klasyki, idealnie wpisuje się w elegancki współczesny miejski design.

 

Kolekcja LIFESTYLE stworzona została w oparciu o tradycyjne i prestiżowe tapicerowane meble. Czyste formy i linie prowadzą do estetycznej harmonii, a ich celem nadrzędnym jest stworzenie siedzisk zapewniających całkowity relaks. Fotele, sofy, narożniki oraz meridianne w różnych rozmiarach pozwalają na wszelkie możliwe konfiguracje odnośnie kompozycji i indywidualnych potrzeb użytkowników.

Kolekcję uzupełnia szeroka gama poduszek i otomanów.

 

Tradycyjna produkcja rzemieślnicza opiera się na technologii stelażu z litego drewna,  stalowej sprężyny i płótna jutowego. Wypełnienie sof zrealizowane jest w 100% z naturalnego sterylnego gęsiego puchu. Preferencyjnie stosowane są pokrowce i tapicerki z włókien naturalnych jak len i bawełna, całkowicie zdejmowalne i przystosowane do samodzielnego prania w wodzie.

Wszystkie produkty z kolekcji Lifestyle mogą być w całości personalizowane zarówno pod względem rozmiarów jak i doboru materiałów i innych detali.

KONTAKT

02-511 Warszawa

ul. Merliniego 5/8

tel. +48 663 401 961

e-mail: info@mspace.pl