MSPACE jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce wyselekcjonowanych manufaktur wyposażenia wnętrz i oświetlenia.

Misją MSPACE jest rozpowszechnianie designu rozumianego jako połączenie sztuki użytkowej i rękodzieła, przedmiotów zarówno pięknych, jak i funkcjonalnych, przede wszystkich ponadczasowych.

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest promowanie elementów wyposażenia wnętrz najwyższej jakości ze szlachetnych, naturalnych materiałów, wyprodukowanych z poszanowaniem ekologicznych standardów.

Stały kontakt ze środowiskiem designu pozwala nam na bieżące aktualizowanie oferty, tworzonej w oparciu o najświeższe trendy.

Realizując naszą misję współpracujemy zarówno z pracowniami architektonicznymi, jak i salonami aranżacji wnętrz. Towarzyszymy naszym klientom już od wczesnych etapów projektowania, aż do momentu realizacji zamówień i obsługi posprzedażowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy środowisko architektów oraz działy kontraktu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy również zamówienia indywidualne bespoke, dostarczając nie tylko przedmioty produkowane seryjnie, lecz również specjalne modele, dostępne na indywidualne zamówienie.

Wszystkie działania MSPACE zmierzają do realizacji naszego nadrzędnego celu, czyli pełnego zadowolenia Naszych Klientów, który staramy się osiągnąć poprzez stały rozwój, współpracę z najlepszymi specjalistami, a także niezawodną, profesjonalną obsługę.

 

KONTAKT

02-511 Warszawa

ul. Merliniego 5/8

tel. +48 663 401 961

e-mail: info@mspace.pl